Home / Parlamentare (page 10)

Parlamentare

Meta: Pse e takova ambasadorin Lu

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta, në një konferencë për mediat ka folur për takimin që ka patur sot me dy ambasadorët, Donald Lu dhe Romana Vlahutin. “Ishte një takim ku u fol për ecurinë e reformës në drejtësi. Ligji i ...

Read More »