Kosova

Bajrami i Madh në Kosovë, përmes 20 fotografive

Fotoreporteri i Gazetës Express, Kushtrim Tërnava, mëngjesin e sotshëm në faljen e Namazit të Bajramit të Madh në Xhaminë kryesore të Prishinës dhe sjell këto foto…

Related Articles

Nje koment

  1. CJANE KETO FOTO … KOSOVARET DUHET TE HAPIN SYTE …NE NUK JEMI ARABE AS TURQ JEMI ILLIRIANE .. TALLET BOTA ME JU MORE TE GJORE … KOSOVAREVE JA KA HONGER DHIJA LIBRAT PRANDAJ ZOTI JA FAL …JANE AKOMA NE SHEKULLIN E 17 TE SHKRETET …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button