Politika

Berisha në karriget e fundit në parlament, pas përjashtimit nga grupi i PD, në një rresht me Kryemadhin e Vasilin

Sali Berisha është ulur në Kuvend pas përjashtimit nga Basha prej grupit parlamentar të PD.

Vihet re se Berisha është në të njëjtin rresht me deputetët e LSI, Monika Kryemadhin e Petrit Vasilin ndërsa në krah të majtë ka Tritan Shehun.

Mbrapa Berisha ka Fatmir Mediun dhe Vangjel Dule të cilët ishin si aleatë në listat e kandidatëve për deputetë të PD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Artikuj te ngjashem

Back to top button