Moda

Cmimi i femrës më të zhveshur në Oscar, shkon te Rita Ora

Dhe çmimi për veshjen që ekspozon më shumë trupin shkoi për Rita Orën. Këngëtarja me origjinë shqiptare ishte e pranishme në festën e organizuar nga revista Vanity Fair Oscars me një fustan nga Doran Caran.

rita5Edhe pse me stil gotik, fustani hyn tek kategoria e fustaneve tepër të zbuluar. Ndërkohë i dashuri i saj, Ricky Hil, kishte bërë flokët jeshile. Më herët gjatë ceremonisë, Rita Ora kishte veshur një fustan të gjatë Marchesa. Fustani i 24- vjeçares kishte disa qendisje prej ari.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button