Sporti ne bote

Mourinho: Asnjë problem me Valdanon

Arrihet paqja në mes të trajnerit Jose Mourinho e drejtorit sportiv të Real Madrid, Jorge Valdanos. Këtë e ka konfirmuar të enjten trajneri portugez në një konferencë për shtyp. 

“Mund t’i përgënjeshtroj problemet me Valdanon. Mund të ketë mendime të ndryshme, por të cilat zgjidhen për një kohë të shkurtër. E vetmja gjë që më intereson është se grupi im i futbollistëve është i bashkuar, që lojtarët e mi janë të lumtur, të disiplinuar dhe profesionist”, tha Special One. 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button