Moda

Prangat e veshit’, aksesorët në modë

prangat-e-veshit-rsquo-aksesor-euml-t-n-euml-mod-euml_hdKemi folur shumë për veshjet, syzet e diellit e rrobat e banjës për këtë verë, por a e dini se cili është aksesori më në modë gjatë kësaj stine? Quhen “prangat e veshit” dhe aktualisht janë cilësuar si vathët më të preferuar.

Përmasat dhe llojet e tyre janë nga më të ndryshmit. Nëse doni, i gjeni të vegjël, të mëdhenj, me shkëlqim, me ngjyra, të errët, mbresëlënës, apo si të dëshironi ju. Janë përdorur gjerësisht në pasarela, por edhe nga VIP-at, në ditë të zakonshme.

Përfundimisht, janë ato që çdo femër duhet t’i ketë patjetër në koleksionin e saj të aksesorëve. Në galerinë e mëposhtme do të gjeni lloje të ndryshme, të cilat i mbajnë artistë si Miley Cyrus, Kesha, Rihanna, etj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button