Politika

Rama: Krenar për kuqezinjtë, keqardhje për fqinjët

edi-rama5-525x350TIRANË, 14 Tetor.ATSH/- Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka përgëzuar lojtarët e kombëtares me sjelljen e tyre sportive dhe dinjtare në Beograd, ndërsa ka shprehur pikëllimin e tij për pritësit, të cilët lejuan incidentet e rënda që çuan në pezullimin e ndeshjes.

Në një status të tij në rrjetet sociale, Rama thekson : “Krenar për Kuqezinjtë që për sa pati futboll fituan me lojë e me raste.  Keqardhje për fqinjët që lanë nam botërisht me shfaqjen e shëmtuar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button