Politika

Rama pret Drejtorin e DASH: Administrata e re do insistojë tek Vetting-u

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me Mathew Palmer, drejtor për Europën Jugore dhe Qendrore në Departamentin e Shtetit.

“Administrata e re do të insistojë fort tek Vetingu” shkruan Rama në Facebook

Gjatë mëngjesit, Kryeministri priti në një takim edhe ambasadorin amerikan Donald Lu.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button