Moda

Të famshmit i admirojnë këto pelerina

Sigurojeni këtë pjesë efektive të gardërobës dhe do të jeni në trend.

t-euml-famshmit-i-admirojn-euml-k-euml-to-pelerina_hdKjo pelerinë është shtojcë ideale për të gjitha vajzat të cilat duan të jenë atraktive dhe moderne. Ajo mund të kombinohet me çdo tip veshjeje, klasike, sportive apo shik.

“Poncho” ka qenë trendi i vitit të kaluar dhe një nga ikonat më të dashura të stilit Victoria Beckham nuk kishte se si të mos e vishte.

Jessica Simpson ka zgjedhur nuanca më të errëta të pelerinës e cila shkëlqyeshëm përshtatet me flokët e saj.

Olivia Palermo pelerinën e vet e ka kombinuar me veshje të shkurtër dhe me çizme me take të larta. “Poncho” shumëngjyrëshe është preferuar më parë edhe nga Cara Delevingne, Rosie Huntington-Whiteley

Gwen Stefani shëtit me të birin, ndërkaq detaj kryesor i modës për të është pikërisht pelerina njëngjyrëshe.

Oprah Winfrey para disa vjetësh ka pasur dëshirë të dalë në publik e mbështjellë me pelerinë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button