Moda

Vijat franceze në një nivel tjetër

vijat-franceze-n-euml-nj-euml-nivel-tjet-euml-r_hdNjë nga trendet që pamë në sfilatat e javës së modës në Paris janë vijat. Vijat janë një nga veshjet e pëlqyera të francezeve, por këtë sezon ato kanë pësuar ndryshime. Ja modernizmi i vijave.

Këto foto janë inspirimi i duhur për ju, dhe më pas mund të përdorni imagjinatën për të krijuar dhe eksperimentuar me veshjet tuaja.

Roland Mouret

Simon Porte Jacquemus

Anthony Vacarello

Dries Van Noten

Related Articles

Nje koment

  1. MIGJENI NUK I KA PARE TANI FRANCEZET … CFARE MODE KANE HAPUR…. MODE AFRIKANE .. TANI JO KULTURE POR EDHE CIVILIZIMI NE FRANCE ESHTE NDRYSHUAR … ARABET AFRIKANET E KANE TRANSFORMUAR FRANCEN NE AFRIKE …. POVER MIGJENI ..JAMAIS IL NE PENSE QUE VA ARRIVER UNE CHOSE PAREILLE …MERCI …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button