Home / roze / Pamela Anderson zhvishet për “Coco De Mer”

Pamela Anderson zhvishet për “Coco De Mer”

Kalimi i viteve mund të jetë shqetësues për shumë femra, por për Pamela Anderson është thjesht një numër dhe këtë gjë ajo e ka vërtetuar në setin e fundit fotografik.

Ish-ylli i “Baywatch”, 49-vjeç ka treguar fizikun e saj të mrekullueshëm.

Në fotot e xhiruara për promovimin e linjës se re të të brendshmeve “Coco De Mer”, 49-vjeçarja dukej me të vërtetë e mrekullueshme.

Leave a Reply

%d bloggers like this: