Home / Keshilla (page 4)

Keshilla

Rastet kur NUK duhet konsumuar xhenxhefil

Rrënja e xhenxhefilit është përdorur për shekuj me radhë për të trajtuar probleme shëndetësore dhe lehtësuar simptoma të ndryshme. Nëse ju jeni në një nga gjendjet e mëposhtme nuk duhet të konsumoni xhenxhefil, pasi mund të ketë efekte negative në ...

Read More »