Home / roze / Gëzuar 35-vjetorin Kim!

Gëzuar 35-vjetorin Kim!

Pavarësisht se e gjithë familja Kardashian ka qënë në spital, në mbështetje të Lamar Odom, ish të dashurit të Khloe, nuk e ka penguar Kanye West të mendojë një surprizë për ditëlindjen e bashkëshortes së tij.

Të mërkurën 38-vjeçari kishte përgatitur një festë për 35-vjetorin e shtatzënës Kim.

Në festë ishin të pranishëm e ëma e saj Kris Jenner, Kourtney, Kendall dhe Kylie Jenner. Gjithashtu ishte i dashuri i Kylie, Tyga, dhe më vonë mbërriti dhe Caitlyn Jenner me një fustan të zi.

Më pas vetëm Kim ka postuar në Instagram një foto të tortës që e kishte surprizë nga bashkëshorti.

One comment

  1. Jam shumë e lumtur sot për atë që ka bërë në jetën time dr.wava magjistari i madh i magjisë kur kisha disa vite keqkuptim me burrin tim dhe na bëri të divorcoheshim për 3 vjet, por një ditë pashë një grua duke dhënë një dëshmi në youtube https://www.drwavaofspirituallovespells.com/ rreth Dr.WAVA është një magjistare e shkëlqyer që e ndihmoi atë me një magji që e ktheu burrin e saj, kështu që vendosa të kontaktoj Dr.wava për të më ndihmuar dhe ai më siguroi që burri im do të vinte kthehu tek unë. fatmirësisht sot jam shumë i lumtur të shkruaj në këtë blog, që burri im është kthyer tek unë siç tha magjistari i madh Dr.Wava dhe më premto, a ke problem me burrin, biletën fituese, të dashurin, të dashurën, marrëdhëniet , jeni të martuar apo në zyrë dhe mendoni se i keni humbur? mos u shqetësoni më sepse Dr.wava drejtuesi i madh i magjisë mund t’ju ndihmojë ashtu siç më ndihmoi mua të ktheja burrin tim, kontaktoni Dr.Wava për ndihmën tuaj sot nëpërmjet emailit drwava3@gmail.com ju gjithashtu mund të telefononi ose whatsapp/Viber +66992602953 nëse keni nevojë për ndihmën e tij.

Leave a Reply

%d bloggers like this: