roze

A e gjeni dot se kush është kjo aktore hollivudiane?

Ka pasur një prerje flokësh që u kopjua nga miliona femra, u martua me një nga aktorët më të bukur hollivudianë dhe u bë e famshme në serialin ‘Friends’.

1420453823jenn-vogelPo, e gjetët! Vajza e vogël në foto është aktorja Jennifer Aniston, e cila këtë foto e publikoi në emisionin e mëngjesit në CBS.

45-vjeçarja foli edhe për ndarjen nga Brad Pitt, me të cilin ka qenë e martuar nga viti 2000 deri në vitin 2005.

“Nuk është e dhimbshme kur ma kujtojnë. Është një histori që më përndjek pasi është interesante për njerëzit dhe sidomos për mediat”, tha Aniston, e cila këmbëngul se me bashkëshortin aktual të Angelina Jolie ka një “marrëdhënie të shëndetshme”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button