Kronika e zeze

Aksident i rëndë në Golem, mjeti përplas për vdekje një person

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në Golem.

Automjeti tip “Volksëagen” me drejtues shtetasin S. V., 64 vjeç, ka aksidentuar me pasojë vdekjen një shtetas, ende i paidentifikuar.

Ende nuk dihen rrethanat e plota të ngjarjes. Ndërkaq, policia ka bërë shoqërimin e drejtuesit të mjetit në Komisariat, me të cilin po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e shtetasit që ka ndërruar jetë dhe për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button