Kronika e zeze

Aksident në Tiranë/ Përplasen disa automjete në zonën pranë “Kopshtit Botanik”

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën pranë “Kopshtit Botanik”. Pesë automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Si pasojë e aksidentit, në autostradë është krijuar një rradhë e gjatë automjetesh.

Fatmirësisht nuk është raportuar për persona të lënduar. Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button