roze

Aktorët hollivudianë pozojnë para ndarjes së çmimeve

Po bëhen gati për pjesëmarrje në ceremoni të panumërta dhe festa që organizohen pas ndarjes së çmimeve kinematografike të vitit, por para se të nisë sezoni i çmimeve, aktorët e famshëm hollivudianë kanë pozuar për revistën ‘W’.

1420576872aktoret-wBradley Cooper, Reese Witherspoon, Meryl Streep, Emily Blunt, Keira Knightley, Benedict Cumberbatch, Amy Adams, Julianne Moore, Emma Stone dhe Shailene Woodley ishin protagonistë të setit fotografik të realizuar nga Tim Walker.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button