roze

Aktorja Zoe Saldana lind binjakë

1418304562zoe-rozeAktorja Zoe Saldana është bërë nënë. Ajo ka lindur binjakë tre ditë më parë sipas ‘Daily Mirror’. Protagonistja e filmit ‘Avatar’ lindi dy fëmijë në një spital të Los Angeles ditën e hënë.

Bebet, gjinia e të cilëve nuk dihet ende, janë fëmijët e parë për Zoe dhe bashkëshortin e saj Marco Perego.

Zoe Saldana është martuar në vitin 2013 në një ceremoni sekrete në Londër.

36-vjeçarja është bërë e famshme në vitin 2002 kur interpretoi së bashku me këngëtaren Britney Spears në filmin ‘Crossroads’.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button