roze

Alessandra Ambrosio në dush, i bën fansat të ëndërrojnë

Alessandra Ambrosio mbetet një nga femrat më të bukura në botë. Pasi ka postuar për kopertinën e numrit të ardhshëm të versionit brazilian të revistës GQ, engjëlli i “Victoria’s Secret” ka postuar në faqen e saj të Instagramit një video të prapraskenave gjatë realizimit të setit fotografik.

Në video dallohet modelja teksa kërcen në mënyrë sensuale dhe të zhvishet lehtësisht.

Një moment më pas vendos syzet e diellit, varësen, vathë e më pas bën një dush që i ka bërë ndjekësit e saj në rrjetin sociale që të ëndërrojnë.

Videoja e brazilianes 35-vjeçare është para nga më tepër se 180.000 fansa e ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm në internet.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button