Kronika

Atentat me armë zjarri te Lungomare, vdes 36-vjeçari

Disa të shtëna me armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e sotme në Vlorë .

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e Lungomares. Sipas informacioneve ende të pakonfirmuar, dyshohet se një person ka mbetur i vdekur dhe disa të plagosur.

Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta.

Mësohet se 36-vjeçari R.O ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Nuk ka ende informacion zyrtar nga Policia, teksa forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Artikuj te ngjashem

Back to top button