Moda

Moda

Katër sekrete për një fizik të jashtëzakonshëm nga Jennifer Aniston

Jennifer Aniston ka zbuluar së fundmi për mediat se çfarë gjërash bën çdo ditë për të qëndruar në formë. Pasi…

Read More »

5 tendencat më të bukura të prerjeve të flokëve për 2023

Viti i Ri, stil i ri. A ka ndonjë gjë më freskuese sesa të ndryshoni flokët sapo të fillojë 1…

Read More »

Moda/ Tendencat që do t’ju ndjekin përgjatë vitit 2023

“Revista Glamour” ka kontaktuar me disa ndikues të modës dhe stilistë për tendencat e stilit të vitit 2023 që ata…

Read More »

Ikona e modës Kate Moss shkëlqeu

Kate Moss me një fustan transparent dhe jeshil u shfaq në ceremoninë vjetore të ndarjes së çmimeve dhe tregoi pse…

Read More »

Pas fustanit me shpinë të hapur, Mbretëresha Letizia nuk i ndal surprizat

Një detaj në fund ka shkaktuar komente të stuhishme Zgjedhjet e modës të Mbretëreshës së Spanjës askënd nuk e lënë…

Read More »

Shallet janë pjesë të veshjeve tona të preferuara

A e keni ditur se Elizabeth-Charlotte, dukesha e Bavarisë, në shekullin e 18-të ishte e para që shpiku dhe futi…

Read More »

Alajneri blu sërish është në modë, ne po ju prezantojmë madje 13 mënyra se si ta bartni!

Alajneri blu është mënyra më e lehtë që të ndryshoni rrjedhën e rutinës suaj të grimit. Dhe çfarë dukjeje ekzistojnë,…

Read More »

Të gjitha tonet e bezhës në veshjet e pranverë- verë 2019

Jemi vetëm në muajt e parë të 2019-ës, por që tani një ngjyrë në veshje ka mundur të mbizotërojë pasarelat…

Read More »

Këpucët e festave për këtë vit magjike dhe elegante

Nëse është e vërtetë që diamantët janë miqtë më të mirë të grave, këpucët janë shumë pranë tyre. Në këtë…

Read More »

Çantat ”Box Bag” të voglat dhe interesantet e sezonit pranverë-verë 2018

Janë çantat më të dëshiruara të momentit, fiksimi i ri i blogerëve të modës dhe një nga aksesorët më të…

Read More »
Back to top button