Moda

Pas fustanit me shpinë të hapur, Mbretëresha Letizia nuk i ndal surprizat

Një detaj në fund ka shkaktuar komente të stuhishme

Zgjedhjet e modës të Mbretëreshës së Spanjës askënd nuk e lënë indiferent.

E veshur gjithmonë në mënyrë të përsosur, gruaja e Mbretit Philip VI kombinon në mënyrë të përsosur elegancën klasike me trendët e modës, transmeton Telegrafi.

Edhe pse titulli i saj nënkupton një kod të caktuar veshjeje, Letizia njihet për daljen shpesh jashtë këtyre kufijve. Kështu kohë më parë ka veshur një fustan me shpinë të hapur dhe shumica e komentuan që kjo është një dalje e saj e guximshme deri më tani.

Mirëpo, shumica mendon që fundi të cilin më pas e ka veshur megjithatë ka zënë vendin e veshjes më të guximshme.

Kjo veshje është një ndër më mbresëlënëset, e cila u shëtit nga një anëtar i familjes mbretërore dhe Letizia e zgjodhi atë për Festivalin e Filmit Opera Prima.

Për këtë rast, mbretëresha ka veshur një fund, të cilin e ka kombinuar me një bluzë klasike të zezë, këpucë dhe një çantë lëkure klasike.

Dhe asgjë nuk do të ishte aq e pazakontë nëse fundi në të djathtë nuk do të kishte një të hapur. Ndërsa disa e përshkruan këtë detaj si efektiv, të tjerë thanë se nuk ishte i përshtatshëm për një mbretëreshë.

Çfarë mendoni ju? A e teproi mbretëresha Letizia me zgjedhjen e fundit? Ndani me ne në komente.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko gjithashtu
Close
Back to top button