roze

Divorcohet aktori Giovanni Ribisi

Giovanni Ribisi dhe Agyness Deyn do të divorcohen vetëm dy vite e gjysmë pasi u martuan.

1422959567ribisi-agynessSipas TMZ-së, aktori 40-vjeçar ka plotësuar dokumentat në janar, por çifti është ndarë që nga 28 dhjetori.

Giovanni dhe modelja britanike u martuan në qershor të vitit 2012, kur shumë pak persona e dinin që ata ishin të lidhur, madje edhe të afërmit e tyre nuk ishin aspak në dijeni të marrëdhënies.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button