Kronika e zeze

Eksploziv prane baneses ne Shkoder

policiaNje sasi eksplozivi eshte vendosur prane nje banese ne Shkoder mbremjen e djeshme ndersa ngjarja nuk ka sjelle pasoja ne njerez.
Policia ka thene se me datën 29.06.2014, filloi proedimi penal pa autor, pasi në dygropa të hedhjes së mbeturinave, në afërsi të banesës së shtetasit R.K., vjeç 47, banues në Fshatin Golem, Komuna Rrethina Shkodër, persona të paidentifikuar kanë vendosur një sasi lëndë plasëse.
Policia njoftoi se dëme në njerëz dhe materiale nuk ka. Po punohet për identifikimin
dhe kapjen e autorëve të kësaj ngjarje.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button