roze

Jesicca Alba tregon hiret në plazhet e Meksikës

jesiccaalbameksikeJesicca Alba  ka punuar shumë fort në palestër për të patur një trup të tonifikuar për rolin e striptistes Nancy Callahan në filmin “Sin City”.

Aktorja duket në superformë gjatë pushimeve me bashkëshortin e saj, Cash Warren. Ata janë të martuar prej 6 vjetësh dhe kanë 2 vajza, Honor dhe Haven

33 vjeçarja kishte zgjedhur një bikini me printet e lëkurës së leopardit. Jessica është duke shijuar këto ditë përpara prezantimit të filmit “Sin City” më 22 gusht në SHBA dhe Britaninë e Madhe.

E ftuar javën e fundit në show-n Jimmy Kimmel ajo tha se me rolin i është dashur që të punojë shumë.  “Edhe unë kam anë të errëta, por në filmin “Sin City” luaj një personazh që ka një jetë të errët”, thotë Alba. Në kastin e aktorëve luajnë edhe yjet e kinematografisë Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis dhe Mickey Rourke.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button