Kronika

Kanabis, municion dhe tritol në banesë; arrestohet 40-vjeçari

Policia e Tiranës ka arrestuar një 40-vjeçar të cilit iu gjetën në banesë fara kanabisi, municion dhe tritol.
Në pranga ka rënë 40-vjeçari Artan Raska.
Nga kontrolli i efektivëve, këtij shtetasi iu gjetën 132 gr fara kanabisi, 2 kallëpe tritol, 5 kapsolla dhe fishekë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Artikuj te ngjashem

Back to top button