roze

Koha nuk kalon për Naomi Campbell

Ka mbushur 44 vjeç, por supermodelja Naomi Campbell vazhdon të ruajë format trupore të rinisë. Britanikja ndodhet në plazhet e Brazilit ku u fotografua duke dalë nga uji me një shok dhe siç shihet nga fotot, vazhdon të mbetet e mrekullueshme.

1420376332naomi-br-lajmiE veshur me një bikini të gjelbër, Naomi shfaqi të gjithë sharmin e saj.

Modelja e famshme po shijon në Brazil pushimet e Vitit të Ri bashkë me kolegen e saj Kate Moss, bashkëshortin Jamie Hince dhe vajzën Lila-Grace.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button