Kumanovë/ 46-vjeçari vret gruan dhe vjehrrën, më pas hidhet nga kati i katërt i pallatit

Një 46-vjeçar ka vrarë  bashkëshorten dhe vjehrrën në Kumanovë të Maqedonisë së Veriut.

Pas aktit të rëndë ai ka tentuar të kryejë vetëvrasje duke kërcyer nga kati i katërt i pallatit ku jetonte, por ka përfunduar me lëndime të renda trupore dhe është transportuar për në Spitalin e Shkupit, ku ka ndërruar jetë.

Sipas burimeve, mësohet se vrasjet janë kryer në rrethana mizore, sipas Alsat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *