Kronika e zeze

Nëna në depresion, vret me thikë fëmijën

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë orëve të para të mëngjesit të së dielës, në fshatin malor Godolesh të Elbasanit, ku një nënë 26-vjeçare ka vrarë me thikë fëmijën e saj 4 vjeç e më pas ka tentituar të flijohet edhe vet. 

vrasje

Raportohet se Nexhmie Dushku vuante nga depresioni dhe vetëm 3 vite më parë ishte divorcuar nga bashkëshorti i saj. Ajo jetonte prej atëherë me prindërit e saj, ndërsa babai i fëmijës është emigrant në Angli.

Aktualisht Nexhmie Dushku ndodhet në Spitalin Rajonal të qytetit të Elbasanit, nga ku mësohet se është jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja besohet të ketë ndodhur në bahçen e shtëpisë

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button