roze

Olivia Wilde tregon trupin 8 muaj pas lindjes së djalit

Është e vështirë të besosh se Olivia Wilde ka lindur djalin e saj Otis vetëm 8 muaj më parë. Aktorja 30-vjeçare është kthyer sërish në formën perfekte fizike dhe ka treguar me krenari trupin e saj në një plazh të Hauait gjatë fundjavës.

1419239238wilde-hauaiWilde u fotografua me bikini duke pushuar së bashku me bashkëshortin e saj, aktorin Jason Sudeikis.

Cifti hollivudian po shijon pushimet në Hauai që nga 4 dhjetori.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button