roze

Pharrell Williams shpjegon pse e rrethon veten me femra

Pharrell Williams shihet gjithmonë i rrethuar nga femrat në publik dhe në një intervistë për ‘GQ’, Pharrell shpjegoi pse asistentet e tij janë femra dhe pse shkon më mirë me koleget sesa me kolegët.

1421853187pharrell-williams“Jam njeri i ndjeshëm dhe më pëlqen të rri me njerëz të ndjeshëm. Femrat janë më të sinqerta dhe unë lidhem më lehtë me to”, tha 41-vjeçari.

“Gjithashtu, femrat i ndjejnë gjërat para se të ndodhin”, shtoi Pharrell Williams, i cili është një nga më të famshmit në muzikën pop të viteve të fundit falë hitit ‘Happy’.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button