roze

Prapaskena e një koncerti të Rihanna-s

Para nisjes së çdo koncerti përgatitjet janë të mëdha dhe organizimi shkon deri tek detajet më të vogla, sidomos kur bëhet fjalë për një këngëtare me famë botërore.

1418832585rihannaPor për Rihanna-n edhe prapaskena është një ambient pune. Këngëtarja nga Barbadosi realizoi një album voluminoz nga prapaskenat e koncerit të saj të radhës “Diamond Ball”.

26-vjeçarja në një foto shfaqet e zhveshur, ndërsa tek të tjerat provokon me një cigare ndezur dhe me shoqërinë e stafit dhe mikeshave të saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button