roze

Princi George feston 1-vjetorin në koverin e “Vanity Fair”

pricigeorgePrinci George dukej i mrekullueshëm me babain William dhe Dukeshën e Kembrixhit, Kate teksa pozojnë për  “Vanity Fair” në ditëlindjen e tij të parë.

Trashëgimtari i fronit britanik është në koverin e muajit gusht për revistën “Vanity Fair”. Prindërit e morën Princin George për herë të parë në turin zyrtar në Australi dhe Zelandën e Re.

Princi i vogël është sjellë shumë mirë në daljet publike duke e lehtësuar shumë mamanë e tij. Artikulli tregon edhe për përkushtimin e madh të Kate ndaj djalit të vogël.

Gjithashtu, ajo është marrë edhe me dekorimin deri në detaje të dhomës së princit George duke përfshirë një tavolinë të bardhë dhe një krevat fëmijësh, por në kundërshtim me traditën e pallatit mbretëror, pa rifinitura antike.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button