Kronika

Reagon Basha për arrestimin e ish deputetit Bardh Spahia  20/06/2019 00:34

Sipas Bashës, kriminelët e zgjedhjeve po shesin moral në studiot televizive dhe se Spahia u arrestua sepse protestoi kundër këtyre krimeve. Në fund Basha thekson se aksioni opozitar nuk do ndalet deri sa të largohet Rama dhe qeveria e tij.

Shikoni reagimin e plotë të Bashës:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button