roze

Retro Rita!

Termi ‘stili kameleon’ duket se është shpikur për të. Rita Ora ka treguar një tjetër transformim drastik  teksa ka shëtitur rrugëve të Nju Jorkut me stilin e viteve ’70.

Këngëtarja 26-vjeçare, duke mahnitëse me kaçurrelat e saj. Për të plotësuar stilin e saj të viteve ’70, Rita kishte vendosur një palë vëth të mëdhenj dhe zinxhirë argjendi në qafë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button