roze

Selena, një mike e mirë

Selena Gomez tregon se është një mike e mirë në momente të vështira, kur ‘shpëtoi’ mikeshën e saj, Cara Delevingne nga një keqfunksionim i fustanit.

1421834394selenacaraKëngëtarja 22-vjeçarje mbuloi me duar modelen, e cila në shfrenim e sipër gjatë festës së Golden Globes, javën e shkuar rrezikoi të tregonte më shumë se ç’duhej.

Në foto modelja qendron e ulur në prehrin e këngëtares dhe ‘incidenti’ ka ndodhur më 11 janar, por vetëm tani Cara e postoi në profilin e saj në Instagram duke falenderuar mikeshën Selena për ndihmën e dhënë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button