Kryeartikull

Kryeartikull

Fushata me këngë e valle dhe humbja e opozitës

Aktivisti politik skocez Andre Fletcher dikur thëriste “Më lini të ofroj këngët që i pëlqejnë një kombi dhe nuk ka…

Read More »

Të deklarosh votën në Tiranë

Nga Josif Papagjoni Kam votuar më shumë majtas e më pak djathtas. Po pse? Sepse e djathta u identifikua qysh…

Read More »

Kostot e agresionit final të Berishës mbi PD-në zyrtare

  Nga Ylli Pata Të gjitha sondazhet e publikuara në javën e fundit të fushatës, japin një avancim të përgjithshëm…

Read More »

Në të sëmës shkoftë kjo gjeneratë! Njerëz, shpëtoni fëmijët!

Isha duke komunikuar me disa prindër, ndërsa po organizoja një aktivitet(udhëtim) edukativ, informues dhe argëtues për fëmijët, në kuadër të…

Read More »

Socialistët fitimtarë dhe të papëlqyer, ku qëndron paradoksi i 14 majit?!

Nga Skënder Minxhozi/ Në pjesën dërrmuese të sondazheve të opinionit publik në këtë kohë fushate, është shfaqur një kontradiktë shifrore,…

Read More »

Belo bukuroshi dhe pse sot dua t’i kërkoj falje Luizit!

Nga Edona Llukaçaj Ty, Luiz, më duhet të të kërkoj ndjesë. Të jemi të qartë: personalisht nuk të njoh e…

Read More »

Fushata e re e PD-së nën shenjën e Enkelejd Alibeajt

Nga Preç  Zogaj   Partia Demokratike e busullës euroatllantike po zhvillon për herë të parë në historinë e saj një…

Read More »

Ai gishti i mesit i Këlliçit, është e njëjta arrogancë që tregon çdo herë që flet

Këlliçi dhe bashkë me të Sali Berisha ngrenë gishtin e mesit në fytyrë të shqiptarëve të gjitha herët që nuk…

Read More »

Përse Berisha nuk i del zot Belind Këlliçit?

Nga Mero Baze Belind Këlliçi po përballet me një fushatë sulmesh rreth mënyrës se si është regjistruar në një Universitet…

Read More »

Kush zhduket nëse nuk fiton Foltorja në 14 maj?!

Nga Skënder Minxhozi Ish-kryetarja e parlamentit Jozefina Topalli ka rënë dhe një herë në auto-hipnozën që krijon ndjesia e pushtetit…

Read More »
Back to top button