Kronika

Mesazhi prekës i gjyqtares: Fëmijët janë dhe do të mbeten kapitulli më i bukur në librin e jetës sime!

Fildes Hafizi, gjyqtarja e rrethit të Shkodrës që sot mbeti viktimë nga plumba e pistoletës së ish bashkëshortit, ishte nëna e dy fëmijëve të mitur, një djalë dhe një vajzë.

E dhunuar disa herë nga ish bashkëshorti që sot ra në pranga, Fildes Hafizi ka dhënë disa mesazhe të forta në profilin e saj, ku siç thoshte kapitulli më i bukur i jetës së saj ishin vetëm fëmijët.

Një bajzë dhe një djalë, janë fëmijët që 53 vjeçari la sot pa nënë. Ish bashkëshorti i gjyqtares ra në pranga, ndërsa ajo ndërroi jetë në vend pak metra larg banesës së saj.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Artikuj te ngjashem

Back to top button