Kronika

Protestuesi “rebel” në dritaren e Kryesisë së Kuvendit

Kryesisht deri më tani protesta e shtatë kombëtare e opozitës është zhvilluar e qetë, pavarësisht disa momenteve tensioni mes efektivëve të policisë dhe disa protestuesve që tentuan në një moment të çanin kordonin e policisë që ndodhej para kryeministrisë.

Por teksa të gjithë protestonin para godinës së kryeministrisë, një protestues i vetëm ka tërhequr vëmendjen e aparatëve fotografikë, nga krahu tjetër i rrugës.

Protestuesi, i paidentifikuar, qetësisht ka hipur mbi dritaren e kryesisë së Kuvendit, ku ka qëndruar për minuta të të tëra për të protestuar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button