Sporti

Trajnerit të Serbisë i bien djersë të ftohta, momenti kur Stojkoviç mbetet i shokuar nga Zvicra

Pjesa e parë e Serbi-Zvicër u mbyll me rezultatin 2-2. Shaqiri shenboi golin e pare per zviceranet. Serbët përmbysën përkohësisht ndeshjen, por një minutë përpara fundit të fraksionit të parë të lojës Embolo e ndal sërish topin në rrjetë. Një gol ky që shuajti tërësisht entuziasmin e ballkanasve.
Por e keqja vazhdon per serbine. Sapo fillon pjesa e dyte zviceranet shenojne golin e trete dhe jane ne avantazh.
Zhgënjimi shihej qartë në fytyrën e trajnerit të Serbisë, të cilit i ranë djersë të ftohta pas kalim ne avantazh të helvetëve. Kamerat fiksuan momentin kur trajneri serb Stojkoviç gjendej i shokuar në pankinë, duke mos i besuar aspak asaj çfarë ndodhi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button