Sporti

United zgjidh “problemin” për portier

aPortieri i Ajax, Jasper Cillessen, ka qenë synimi i ekipit londinez gjatë kësaj fundjave dhe tani ai ka arritur një marrëveshje. Portieri i Ajax ka thuhet se ka pranuar kushtet për t’iu bashkuar Manchester United, sipas portalit “Metro”, transmeton Koha.net
Portieri do ti bashkohet Manchesterit, sapo David De Gea të kompletoj largimin e tij të pritur, pavarësisht a do të jetë gjatë kësaj vere apo tjetrën.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button