Home / Arte

Arte

Suedia fiton Eurovizionin

Finalja e Eurovision 2023 në Liverpool Arena në Britani të Madhe ishte një spektakël i mrekullueshëm, i mbushur me emocione dhe performanca fantastike nga këngëtarët e vendeve të ndryshme që morën pjesë në këtë konkurs të madh muzikor ndërkombëtar. Suedia ...

Read More »