Kosova

Gani Geci vret Ruzhdi Shaqirin, e qëlloi 4 herë

Gazeta “Zëri”, ka mësuar se viktima Ruzhdi Shaqiri është nip i Sabit Gecit, dhe se sipas të njëjtit burim, Gani Geci me viktimën ka qenë gjithmonë në konflikt.

gani_geci

E gjithë ngjarja kishte ndodhur në sheshin “Adem Jasharri”, në qytetin e Skenderajt, saktësisht në kafiterine “N’qosh”, e cila gjendet pranë Postës.

Po ashtu, gazeta “Zëri”, ka mësuar se edhe familja e Gani Gecit e ka pranuar që Ganiu e ka vrarë një person, por që sipas familjarëve, këtë e ka bërë në vetëmbrojtje.

Sipas burimeve të gazetës, viktima ishte i gjallë kur në vendin e ngjarjes ka arritur ndihma e shpejtë, por që rrugës për në spital, Ruzhdi Shaqiri ka ndërruar jetë.

****

Gani Geci vret Ruzhdi Shaqirin, e qëlloi 4 herë

Indeksonline ka mësuar nga burime të mirë informuara se personi në të cilin ka thënë Gani Geci, është Ruzhdi Shaqiri.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një kafiteri, përkatësisht në “Qosh Bar” në Skënderaj, me ç’rast Geci ka shtënë plotë 4 herë në drejtim të Ruzhdi Shaqirit.

Viktima është dërguar në QKUK pa shënja jete.

Related Articles

Nje koment

  1. ekeni bere Kosoven PRRQI STERRVINE HAJMEDET HAJ MEDET MARE MARRE MARRE TRAGJEDI E R. te Kosoves qajeni more ju 7 vllezrit poajeni ju nmend sipomendoni ju ashtu pona shkatrrut venin tone te bukur jojojojojoj asgje nuke kam te kjart sam ma koment katastrofe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button