Kronika

Lirohet pengu Ylber Kera, policia arreston pas 2 orësh tre pengmarrësit

bbb bbbbPas dy orësh policia ka bërë të mundur arrestimin e tre pengmarrësve të Ylber Kerës, 39-vjeçari që u mor peng në mesditë në sy të djalit të tij 8-vjeçar.
Burime policore bëjnë me dije se të tre personat udhëtonin me mjetin tip Benz në momentin që futën me forcë në makinë Kerën.
Sipas deklarimeve të 8-vjeçarit, Ylber Kera ka qënë duke ecur me fëmijën e tij dhe është konfliktuar me disa persona, të cilët ishin duke udhëtuar me një mjet tip “Benz”.
I ati pasi ka debatuar është marrë me dhunë në makinë nga këta shtetas dhe janë larguar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button