roze

Chrissy Teigen, nudo me bashkëshortin

Së fundmi ajo është kufizar mjaft në postimet në mediat sociale, aq sa dhe profilin e saj në Twitter e ka bërë privat.

Por kjo nuk e ka ndaluar 30-vjeçaren Chrissy Teigen të pozojë nudo përkrah të shoqit, në një dedikim për ditëlindjen e një mikeshe në Instagram.

Fotoja vjen një ditë pasi modelja ka rrëfyer për US Weekly se “ishte e tmerruar”, pasi dëgjoi për grabitjen e Kim Kardashian në Paris.

Modelja nuk lejon komentet në postimin e saj në Instagram, teksa shfaqet me sytë e mbyllur e kokën lart, gjokset i mbulon me duar, ndërsa pjesën tjetër të trupit ‘ia fsheh’ i shoqi, John Legend.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button