roze

E kush e ka mendjen te karbohidratet e Emily?

25-vjeçarja Emily Ratajkowksi ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet duke ngrënë ushim plot karbohidrate, por askush se ka mendjen tek ushqimi.

Aktorja e Gone Girl tregon asetet e saj në një dekolte super të hapur. “Shikoni trupin e saj. Asaj i pëlqjen karbohidratet dhe është e dobët”, shkruan një fans i saj.

E në fakt Emily ka folur shpesh për trupin e saj, dhe ka rrëfyer se adoleshente është ofenduar shumë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button