roze

Kujdes Beyonce!

Beyonce ka pasur një problem me veshjen mbrëmjen e të shtunës, teksa i është dashur të mbulojë gjoksin me dorë.

Diva shfaqet me një veshje shkëlqyese dhe pa recipeta teksa ka performuar me T.I dhe Nicki Minaj në një koncert. 35-vjeçarja u vu pak në siklet teksa dilte nga makina e saj. Ajo e kuptoi defektin me veshjen dhe u mbulua me dorë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button