roze

Lawrence në lidhje sekrete me regjisorin 47 vjeçar

Jennifer Lawrence përflitet se ka nisur një romancë me regjisorin Darren Aronofski, i cili është 21 vjet më i madh se ajo.

Sipas thashethemeve, romanca e tyre ka nisur në kohën kur aktorja 26-vjeçare ka punuar me regjisorin në një film të ri gjatë kësaj vere.

Dyshja e dashuruar është fotografuar gjatë një dreke privatë javët e fundit. “Jennifer dhe Darren dëshirojnë ta mbajnë këtë marrëdhënie sa më private, por ata janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin”, ka thënë një burim për “The Sun”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button