Kronika

Makina përplas për vdekje kalimtarin në aksin Tiranë-Durrës

Një 63-vjeçar humbi jetën në kilometrin 3 të autostradës Tiranë- Durrës.

63-vjeçari ishte duke kaluar trafikndarësin për të shkuar në kahun tjetër të rrugës, kur një automjet e përplasi për vdekje.

Aksidenti i rëndë me vdekjen e kalimtarit  u regjistrua në orën 19:05 minuta. Drejtuesi i mjetit u ndalua nga policia dhe u dërgua në ambientet e izolimit të komisariatit të qarkullimit rrugor.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button