roze

Shoqet që ‘vodhën’ spektaklin në NBA

Janë dy prej modeleve më të kërkuara të momentit dhe kudo ato shkojnë sigurisht që tërheqin vëmendjen, por ta bësh një gjë të tillë në një ndeshje basketbolli në SHBA është mjaft e vështirë, por ato ja kanë arritur.

Dy shoqet e ngushta, Kendall Jenner dhe Bella Hadid janë shndërruar në qendrën e vëmendjen në ndeshjen e basketbollit të Los Angeles Lakers në “Staples Center”.

Modelet e “Victoria’s Secret” ishin të mrekullueshme, teksa mbanin pantallona të shkurtra.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button